Futboll Sport

EPISODI GAZMOR QË PO BËHET VIRALE/ Hoqi monitorin e VAR-it nga priza për të karikuar… (FOTO)

Një lajm sa i pabesueshëm aq edhe gazmor vjen nga Arabia Saudite. Bëhet fjalë për ndeshjen mes Al-Nasr dhe Al-Fateh, teksa është regjistruar një episod që do të mbetet në histori.

Në një moment të ndeshjes, gjyqtari u thirr për të parë VAR-in dhe për të korrigjuar vendimin e tij. Gjithçka në rregull? Absolutisht jo!

Kjo sepse VAR-i nuk po punonte në momentin që gjyqtari shkoi për ta parë, për shkak se një oficer në terren duhet te karikonte telefonin celular kishte hequr nga priza monitorin e VAR-it. Një skenë me të vërtet gazmore, që është duke bërë xhiron e internetit.

Related posts

PSG-ja fiton penallti përballë Arsenalit, ja çfarë bën 20-vjeçari (VIDEO)

Isa.Autor

Çmimet e biletave në stratosferë, Bufon përshëndetet ndaj Veronës?

Sadik.Autor

INTERVISTA/ “Ylli” i Kombëtares i “shpraz” të gjitha: Nga problemet me pasaportën e Kosovës e deri te kufjet në vesh/ Njihuni me ta pathënat e Eros GREZDËS

Sadik.Autor

Leave a Comment