Futboll Sport

FESTË ME PROSTITUATA DHE KOKAINË/ Shikoni VIDEON tronditëse e ish-milanistit

Aventura e ish-yllit të Milan-it, Roma-s dhe PSG-së te Club America, prej ku është larguar këtë verë për t’u kthyer në Francë te Paris FC (Ligue 2), ka qenë një katastrofë.

Një grua shumë afër Menez, në fakt, ka zbuluar në një intervistë për TV Notas arsyet e rendimentit zhgënjyes të sulmuesit në Meksikë: festa me prostituta dhe drogë.

Jo vetëm kaq, sepse tani kanë ardhur edhe fotografitë dhe videot që vërtetojnë gjithçka. Menez e ka hedhur Meksikën pas krahëve, por polemikat rreth tij nuk kanë fund.

 

Related posts

“100 MILION PLUS…”/ Barça fiton garën me Realin, zbulohet mega oferta për Neymarin

bora.autor

Holanda “përqafon” teknologjinë, sistemi VAR vendos nga sezoni i ardhshëm

Sadik.Autor

KANË ARDHUR DYSHIMET NË LIDHJE ME YLLIN E PSG-SË/ Luis Enrique dyshon: Është i jashtëzakonshëm, por…

Delo.autor

Leave a Comment