Futboll Sport

I FUT TOPIN…/ De Gea turpëron keq në stërvitje dy lojtarët e Spanjës (VIDEO)

Spanja po vazhdon stërvitjet para ndeshjes së të martës kundër Suedisë.

Një moment interesant ka ndodhur me David de Gean protagonistë gjatë një seance stërvitore të sotme.

Portieri i Manchester United e ka futur topin në mes të këmbëve të Diego Llorente dhe Pablo Sarabia.

Ai nuk e ka përmbajtur vetën nga ky gjest dhe e ka shpërndarë videon në rrjetin social Twitter.

Related posts

LIVE/ Po luhet ndeshja Inter-Lazio, nis pjesa e dytë. Rezultati 1-0

Delo.autor

BARCELONA-CHELSEA/ Griezmann nis titullar në këtë ndeshje miqësore (FORMACIONET ZYRTARE)

Delo.autor

Rastësitë e lidhura me Izraelin: Rusia fiton Botërorin

Sadik.Autor

Leave a Comment