Futboll Sport

I FUT TOPIN…/ De Gea turpëron keq në stërvitje dy lojtarët e Spanjës (VIDEO)

Spanja po vazhdon stërvitjet para ndeshjes së të martës kundër Suedisë.

Një moment interesant ka ndodhur me David de Gean protagonistë gjatë një seance stërvitore të sotme.

Portieri i Manchester United e ka futur topin në mes të këmbëve të Diego Llorente dhe Pablo Sarabia.

Ai nuk e ka përmbajtur vetën nga ky gjest dhe e ka shpërndarë videon në rrjetin social Twitter.

Related posts

Valverde për Arthurin: “Mendova se ishte aktor”

Q.Autor

Ajeti ndryshon kampionat, afër klubit “të mallkuar” të shqiptarëve

Sadik.Autor

FITORE ME VUAJTJE/ Solari: Duhej të kishim pushuar me një rezultat më të thellë, kur nuk ke…

Isa.Autor

Leave a Comment