Futboll Seria A Sport

U TRANSFERUA NË JANAR/ Talenti shqiptar stërvitet me Juventusin

Talenti i përfaqësuese Shqiptare, Giacomo Vrioni firmosi me Juventusin e U-23 vjeçarëve në muajin janar. 21-vjeçari la ekipin e Cittadellës në Serie B për të luajtur me ngjyrat bardhezi një kategori më poshtë. Vrioni në përpjekje për të lënë gjurmë po punon intensivisht për të “kapur” ekipin e parë. Në fakt një hap e ka hedhur ditën e sotme ku shikohet se talenti kuqezi është parë të stërvitet me ekipin e parë

Vrioni ka ndarë me ndjekësit e tij një foto me mbrojtësin Giorgio Chiellini gjatë një dyluftimi në stërvitje. Kjo është hera e parë që Vrioni grumbullohet me ekipin e parë që pa transferimit te Juventusi.

Related posts

“TRAJNERI CONTE ËSHTË I ZOTI”/ Flet Massimo Moratti: Mauro është më i fortë se…

Delo.autor

Gattuso: Ndaj Juves si një finale Botërori, ndiej presionin e të gjithëve

Sadik.Autor

MODRIC NË ÇATINË E BOTËS/ Një normal mposht 2 jashtëtoksorët dhe rikthen TROFEUN në BALLKAN

Isa.Autor

Leave a Comment