Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Po luhet ndeshja Arsenal-Standard. Nis pjesa e dytë

Lojtari i përfaqësueses së Kosovës ka startuar në formacionin e sotëm të Standard Liege që nga minuta e parë, derisa në anën tjetër për Arsenalin ka startuar edhe Shkodran Mustafi.

Skuadra e Vojvodës ka startuar me një formacion tepër mbrojtës kundër Arsenalit 4-5-1 kurse për herë të parë pas afër një viti për Arsenalin kthehet mbrojtësi i djathtë Hector Bellerine.

Arsenali përndryshe ka startuar në këtë ndeshje me lojtarë të ri, madje Unai Emery sulmin ia ka besuar të rinjve të Arsenalit, Nelson, Martinelli dhe Maitland Niles që sot starton në sulm.

 

 

LIVE/ Arsenal – Standard L. 0-0

 

MINUTA 46/ Nis sfida

***

Mbyllet pjesa e parë

MINUTA 22/ Arsenal thellon shifrat me golin e shënuar nga Joseph Willock.

MINUTA 16/ Arsenal dyfishon shifrat me golin e shënuar nga Martinelli.

MINUTA 13/ Arsenal kalon në avantazh me golin e shënuar nga Martinelli.

MINUTA 1/ Nis sfida

Related posts

“JAM AKOMA GJALLË”/ Pogba “ÇMEND” rrjetet sociale me VIDEON pas operacionit

Delo.autor

NJIHET SI NGA NGA LEGJENDAT E MANCHESTER UNITED/ Wayne Rooney i habit të gjithë me vendimin e fundit

Delo.autor

Guardiola sfidon Mourinho për dy yje të Bundesliga

Sadik.Autor

Leave a Comment