Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Po luhet ndeshja Barcelona-Sevilla. Rezultati 4-0

Lionel Messi është sërish titullar për Barçën, pasi shkëlqeu kundër Interit në Champions League dhe tregoi se dëmtimi i takon të kaluarës.

Ai do të tentojë të lë gjurmë edhe në takimin e sotëm, sidomos pas dështimit të Atletico Madrid, për t’iu afruar Real Madridit në renditje.

Aktualisht, Reali prin në La Liga me 18 pikë, pesë më shumë se Barça 13 pikë.

 

 

LIVE/ Barcelona – Sevilla 4-0

 

MINUTA 78/ Barcelona shënon golin e katërt falë Lionel Messit.

MINUTA 46/ Nis sfida

***

Mbyllet pjesa e parë

MINUTA 35/ Barcelona thellon shifrat me golin e shënuar nga Ousmane Dembele.

MINUTA 32/ Barcelona thellon shifrat me golin e shënuar nga Arturo Vidal.

MINUTA 27/ Barcelona kalon në avantazh me golin e shënuar nga Luis Suarez.

MINUTA 1/ Nis sfida

Related posts

Kjo është strategjia e transferimeve te Milan gjatë kësaj vere!

Sadik.Autor

“Goli” që ndezi “luftën” MILAN-JUVE/ Ish-zyrtari i KUQEZINJVE: Me VAR-in do ishte i…

Isa.Autor

STATISTIKAT NË CHAMPIONS/ Ja skuadra favorite për të fituar trofeun

Delo.autor

Leave a Comment