Futboll La Liga Sport

“JASHTËTOKËSORI” ZBRET NË TOKË/ Messi shënon golin e parë të sezonit (VIDEO)

Lionel Messi më në fund është zhbllokuar. Sulmuesi argjentinas ka shënuar golin e katërt të takimit ndaj Sevilla-s, dhe çfarë goli! Numri 10 i Barçës ka shënuar golin e parë të sezonit nga një goditje e përkryer dënimi.

Related posts

LIVE/ Kukësi-Partizani, Vendoset baraspesha. Asani realizon nga penalltia

Delo.autor

CHARTER SUPERLUKSOZ/ Ja avioni privat që do të udhëtojë Partizani në Baku (VIDEO)

Delo.autor

Nuk është Higuain/ Milan kërkon një tjetër lojtar për ta shkëmbyer me Bonuccin

Isa.Autor

Leave a Comment