Futboll Sport

LUHET SOT PARTIZANI-KUKËSI/ Ja kush është gjyqtari i KRYENDESHJES së Superiores

Partizani-Kukësi është kryendeshja e javës së 10-të e Kategorisë Superiore dhe këtij takimi pritet që t’i kushtohet një vëmendje e veçantë për t’u arbitruar me 6 gjyqtarë.

Kryesor i takimit pritet të jetë arbitri Kridens Meta, i cili në të shkuarën është kritikuar kur ka gjykuar këtë çift.

Takimi i fazës së parë, që u fitua nga Kukësi 1-0, u gjykua nga Enea Jorgji. Delegat i takimit të sotëm do të jetë Lysien Nurishmi, ndërsa Astrit Dervishi do të jetë vëzhgues.

Related posts

NUK SHËNON QË NGA SHTATORI/ Bale në THATËSIRË! Periudha më e errët e uellsianit tek Real Madrid

Delo.autor

U TRANSFERUA NË MERKATON E JANARIT/ Barcelona “dëbon” dy ish-futbollistët e Milanos tek…

Delo.autor

PEZULLIMI I KAMPIONATIT PAS DHUNËS/ Të hënën nis diskutimi me qeverinë, zbulohen kërkesat e FSHF-së

Delo.autor

Leave a Comment