Futboll La Liga Sport

MPOSHT DUELIN ME “DJAJTË E KUQ”/ Perez gati 90 milion euro për mesfushorin e Premier League…

Paul Pogba mbetet objektivi numër një për Real Madrid.

Gjithsesi, rruga për të arritur te francezi nuk është aspak e lehtë dhe madrilenët kanë vendosur të marrin masa për të mos u kapur të papërgatitur.

Kështu, përveç Eriksen, Los Blancos po ndjekin nga afër edhe 22-vjeçarin e Leicester, James Maddison.

Sipas The Guardian, Real Madrid ka bërë gati 90 milionë euro të siguruar mesfushorin dhe për të mposhtur konkurrencën e Manchester United, Liverpool e Tottenham.

Related posts

LIGA E KOMBEVE/ Koha e verdikteve: Finalet, kush ngjitet e kush zbret një ligë më poshtë

Isa.Autor

“O kapiten, kapiteni im, pse nuk erdhe të hash mëngjes me ne”, mesazhi prekës i futbollistit për Astorin

Q.Autor

FINALJA E KUPËS KUKËSI-TIRANA/ Caktohen gjyqtarët nga FIFA për këtë duel, ja kush gjykon

Delo.autor

Leave a Comment