Futboll La Liga Sport

GRANADA-BARCELONA/ Pas një SUPER ASIST nga Dembele, ylli Griezmann ndëshkon për “Katalanasit” (VIDEO)

Barcelona po fiton me rezultatin e thellë 4-0 kundër Grandas në transfertë.

Ekipi katalanas gjeti rrjetën sërish me Griezmann që shënoi golin e dytë personal.

Francezi mori një top të mirë nga Dembele brenda zone, e ndali si duhet dhe me një goditje të saktë e dërgoi në rrjetë mjaft bukur.

Related posts

ANALIZON MERKATON E MANCHESTER CITY-T/ Guardiola i dëshpëruar: Nuk e përballojmë dot…

Delo.autor

NUK ËSHTË NË PLANET E CONTES/ “Zikaltërit” nis bisedimet me Lyon për shitjen e Dalbert Henrique, ja oferta

Delo.autor

Tronditet Seria A, lojtari rezulton pozitiv në doping. Rast i ngjashëm me atë të Jashanicës

Q.Autor

Leave a Comment