Futboll Kategoria Superiore Sport

RRËFEN NGA JETA E SAJ PERSONALE/ Gazetarja shqiptare turpëron publikisht futbollistin e Flamurtarit (FOTO)

Gazetarja sportive, Qëndresa Krelani, është një ndër personazhet e Show Bizz-it më të komentuara. Zeshkania e Supersport Kosova, e njohur ndryshe si Qeqa, ishte e ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan” në Top Channel, teksa gjatë një rrëfimi, zbuloi më shumë detaje rreth jetës së saj.

Qaqa

Në mesin e shumë sfidave dhe pyetjeve nga artistët e tjerë ishte se, cili futbollist flirton me të, Qeqa nuk nguroi të jete një përgjigje duke u shprehur:

“Është një futbollist që luan për Flamurtarin e Prishtinës, emri i tij është Gentrit Dumani që më shkruan mua, i kërkoj falje që e thash emrin e tij”, u shpreh gazetarja seksi.

Qaqa Krelani ss Qaqa krelani444 Qaqa krelani Qaqa2

Related posts

Barcelona gati të paguajë 15 milionë euro më shumë se klauzola për Griezmann

Sadik.Autor

Tjetër goditje e Inter, zikaltërit zyrtarizojnë futbollistin e Juventus

Isa.Autor

“Bomba e ditës”: Wenger trajner i Kombëtares së njohur!

Sadik.Autor

Leave a Comment