Futboll Kombëtarja Shqipëri Sport

FAT I KEQ PËR SULMUESIN E KOMBËTARES/ Dëmtohet Manaj pas rikthimit nga “Kuqezinjtë”, ja sa rrezikon

Pas angazhimit me Kombëtaren për ndeshjet ndaj Andorrës dhe Francës, Rei Manaj u bashkua me Albaseten në ligën e dytë spanjolle.

Gjithsesi, për fat të keq sulmuesi kuqezi nuk mund të shkelte dot në fushën e blertë. Ai është dëmtuar në një seancë stërvitore në palestër, më konkretisht në këmbën e djathtë.

Lushnjari do të ekzaminohet më në detaje, dhe testet do të tregojnë nëse ai do të jetë i gatshëm për trajnerin në ndeshjen e së dielës ndaj Mirandes.

Related posts

Zbardhet prapaskena/ “Kërkoi zëvendësimin, sepse Helga ishte vetëm në dhomë” (VIDEO)

Isa.Autor

Gattuso e pranon: Duhet të shënojmë më shumë…

Q.Autor

Fair Play Financiar, PSG deri më 10 qershor duhet të arkëtojë 70 mln euro

Q.Autor

Leave a Comment