Moto GP Sport

MOTO GP/ Rrezikoi të kthehej në tragjedi, shikoni aksidentin masiv të motorëve (VIDEO)

Ndodh që shpesh të shohim aksidente të ndryshme në pistë, gjatë garave të motorëve dhe jo vetëm në Moto GP.

I njëjti episod ka ndodhur edhe së fundmi, teksa mund të kishte pasur edhe një fund tragjik. Në pistën e Makaut është rrëzuar një nga pilotët, i cili ka bërë që të pengohen edhe të tjerët që ishin pas tij.

Si pasojë e kësaj u rrëzuan edhe shumë pilotë të tjerë, të cilët rrezikuan jetët e tyre. Një aksident masiv ky, që për fat të mirë nuk pati ndonjë dëmtim të rëndë, tek ndonjëri nga pilotët e tjerë.

Për më shumë shikoni videon:

Related posts

Napoli i interesuar për mesfushorin e Bayernit

Sadik.Autor

DO E BESONI? Ky lojtar është më i mirë se CR7 në akademinë e Sportingut

Delo.autor

EPISODI I ÇUDITSHËM/ Mbrojtësi NUK E LEJON ekipin e tij të shënojë gol (VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment