Futboll Sport

RONALDO MUNGON/ Higuain i befason të gjithë me këtë deklaratë!

Gonzalo Higuain po kalon një formë të shkëlqyer fizike këtë sezon me Juventusin.

Argjentinasi foli para mediave ku tregoi se ndihet i lumtur, dhe po ashtu foli për situatën që po kalon Cristiano Ronaldo te bardhezinjtë.

“Nuk jam këtu për ta vjedhur vendin e Ronaldos, jam këtu për ta ndihmuar skuadrën që të fitojë sa më shumë tituj”, tha Higuain kur u pyet për mos aktivizimin e Ronaldos.

Related posts

E SHTUNA SPORTIVE/ Bundesliga “ndizet” me Borussia-Bayern, Genoa pret Napolin

Isa.Autor

GOL DHE SHQIPONJË ME LOKOMOTIVËN/ Myrto Uzuni “sinjal” Mallorcas (VIDEO)

bora.autor

VAZHDOJNË KRITIKAT PËR HUMBJEN NDAJ SPAL/ Cassano flet hapur: Ja pse po e urrejnë “Zonjën e Vjetër” në Itali

Delo.autor

Leave a Comment