Futboll Gossip Sport

SA E ËMBËL/ Zbulohet portreti i plotë i vajzës së Granit Xhakës dhe Leonitës (FOTO)

Futbollisti i njohur Granit Xhaka dhe e shoqja Leonita, u bënë prindër për herë të pare një muaj më parë. Në jetën e tyre erdhi një vajzë të cilës i vendosën emrin e bukur Ayana.

Dyshja kanë publikuar vazhdimisht foto pranë vogëlushes duke mos e zbuluar portretin e plotë të saj, së paku deri më tëni. Leonita ka publikuar së fundmi një foto, në të cilën ka treguar fytyrën e Ayanës dhe duket tamam si një ëngjëll.

“Bebushja jonë ëngjëll”, ka shkruar ajo krahas fotos. Si Leonita ashtu dhe Graniti nuk i kanë kursyer dedikimet e bukura plot dashuri për vogëlushen që nga momenti i ardhjes së saj në jetë.

Related posts

Shokohen fansat e Juventusit! Ja fanella e re e Dybalas

Sadik.Autor

ZBULON TË ARDHMEN E ICARDIT/ Wanda Nara mohon: Të shohim nëse do të ndodhë, por kjo…

Delo.autor

TALENTI PAQUETA/ Real Madrid? Ne kemi nënshkruar me MILANIN, lojtari vjen në…

Isa.Autor

Leave a Comment