Futboll Sport

CHAMPIONS/ Dramë në “San Siro”, Talenti i Barcelonës shtang “Zikaltërit” me një “PERLË” (VIDEO)

E pabesueshme ajo që ndodh në “San Siro”. Barcelona kalon në avantazh pak minuta nga fundi me Ansu Fati, talenti katalanas, vetëm 16 vjeç, që pas kombinimit mer Suarez realizon në hyrje të zonës së rreptësisë. “San Siro” hesht!

Related posts

LEGJENDA E BRAZILIT/ Pele uron Neymarin për thyerjen e rekordit dhe e sfidon: Tani shëno më shumë se unë

Isa.Autor

RRËFEN NGA E KALUARA E TIJ/ Pablo Osvaldo: Icardin do ta kisha goditur me grusht, Conten dua ta shoh trajner të…

Delo.autor

“SI E KE HALLIN BIR K*RVE”/ Messin nuk e mbajnë nervat, kapet keq me kundërshtarin (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment