Futboll Seria A Sport

E BUJSHME NGA ITALIA/ Drejtuesit “zikaltër” nisin kontaktet e para për mesfushorin argjentinas…

Interi pritet të ndërhyjë në merkaton e janarit, për të afruar disa lojtarë në repartet ku kanë nevojë.

Një nga repartet ku ziklatërit janë në vështirësi është ai i mesfushës, ku janë dëmtuar Sensi dhe Barela.

Pikërisht edhe drejtuesit po punojnë për të afruar lojtarë në këtë repart. Sipas asaj që shkruan “Sky Sport Italia”, Interi pëlqen shumë mesfushorin e River Plejtit, Kristian Ferreira.

Madje thuhet se ditën e sotme ka pasur edhe një takim mes drejtuesve ziklatër dhe agjentit të 20-vjeçarit, ku është folur për kalimin e këtij të fundit në “San Siro”, në merkaton e janarit.

cristian-ferreira-river-plate-2017_1rp9x2m7npwgm1di8mvkq5n4pb

Related posts

SITUATË E KOMPLIKUAR TEK ATALANTA/ Papu Gomez stërvitet vetëm, Di Maria e tall në rrejtet sociale (FOTO)

Delo.autor

LIVE/ Juventus-Ajax, holandezët kalojnë në avantazh, sërish gol me kokë

Delo.autor

“K*RVË, KURRË NUK DO TA FAL ATË QË I BËRE”/ Tifozët e Realit “shpërthejnë” ndaj partneres së Iscos: Ti e ke çuar në këtë formë

Delo.autor

Leave a Comment