Futboll Seria A Sport

GAFA E PAFALSHME PËR KOLAROV/ SPAL ndëshkon “verdhekuqtë” me penallti (VIDEO)

Roma e ka mbyllur pjesën e parë në disavantazh ndaj SPAL pas një dhurate të bërë nga Kolarov, i cili është ngatërruar me këmbët e tij dhe i ka falur topin kundërshtarin që më pas është penguar po nga serbi, duke fituar penallti. Petagna nuk ka gabuar nga 11-të metrat dhe ka realizuar për ekipin e Berishës.

Related posts

SUPERSFIDA/ Sa shumë yje në “Bernabeu” për River-Boca (FOTO)

Isa.Autor

Mungoi në ndeshjen e parë/ Salah jep vendimin nëse do të luajë ndaj Rusisë

Sadik.Autor

Legjenda e United: Lukaku do të shënojë 30 gola këtë sezon

Q.Autor

Leave a Comment