Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Mbyllet derbi Arsenal-Manchester City në “Emirates Stadium”. Rezultati 0-3

Xhiro e 17 në Premierligë do të jetë nën hijen e derbit Arsenal dhe Manchester City, që do të zhvillohet nga ora 17:30 në ‘Emirates Stadium’.

Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi nuk janë as në stol për Arsenalin.

 

LIVE/ Arsenal – Manchester City 0-3

 

MINUTA 46/ Nis pjesa e dytë

Mbyllet pjesa e parë

MINUTA 40/ Manchester City thellon shifrat me golin e shënuar nga Kevin De Bruyne.

MINUTA 15/ Manchester City dyfishon shifrat me golin e shënuar nga Raheem Sterling.

MINUTA 2/ Manchester City kalon në avantazh me golin e shënuar nga Kevin De Bruyne.

MINUTA 1/ Nis derbi

Related posts

BIND MAN CITY/ “Predha” e Walker i jep fitoren “qytetarëve” ndaj Newcastle (VIDEO)

Isa.Autor

E RËNDË/ Gjendet i vdekur tifozi i Messit, u zhduk pas humbjes së Argjentinës me Kroacinë

Isa.Autor

EFEKTI RONALDO/ Talenti rus kërkon të luajë për Juventusin pas ardhjes së portugezit

Isa.Autor

Leave a Comment