Futboll Sport

HUMBJA E JUVENTUSIT/ Ja nota për Strakoshën dhe Ronaldon! (FOTO)

Lazio ka bërë befasinë e madhe duke mposhtur Juventusin.

Kryeqytetasit fituan me rezultatin 3-1 në “Olimpico” përballë bardhezinjve në ndeshjen e vlefshme për javën e 15-të në Serie A.

“Whoscored” ka publikuar vlerësimin e lojtarëve me Ronaldon që shënoi por nuk arriti që t’i dhuronte fitoren skuadrës së tij.

Ronaldo mori notën (7.5), ndërsa portieri shqiptar i Lazios u vlerësua me notën (7.0), shkruan SYRI.net.

ImageImage

Related posts

MERKATOJA E JANARIT/ Ramsey pranon ofertën e Juventusit. Ja kur do të transferohet…

Delo.autor

Emily Ratajkowski “NGROH” Rusinë me postimet e saj në rrjetet sociale (FOTO)

Sadik.Autor

ZBULON TË ARDHMEN E TIJ/ Sarri deklaron: Ndihesh sikur po të mungon diçka, pra…

Delo.autor

Leave a Comment