Futboll Sport

KRISHTLINDJET/ Ish-ylli i Juventus është kthyer dhe “Santa Evra” sjell gëzim për të gjithë (VIDEO)

Nuk mund të mungonin urimet për Krishtlindjen nga Patrice Evra.

Ish-ylli i Manchester United dhe Juventus ka publikuar një video muzikore në rrjetet sociale.

“Santa Evra” është kthyer dhe sjell gëzim për të gjithë!

Related posts

“IBRA NUK FLET KOT, 3 MINUTA KEMI GABUAR…”/ Pioli pastaj kapet me arbitrat dhe thumbon!

Delo.autor

I realizoi golin që e zbrit nga kategoria, futbollisti i kërkon falje Stoke City-t

Sadik.Autor

TIFOZËT HARROJNË NDESHJEN/ Bukuroshja SEKSI i “lë pa frymë” me linjat e saj BOMBASTIKE (FOTO)

Isa.Autor

Leave a Comment