Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Mbyllet ndeshja Bylis-Laçi. Rezultati 1-0

Një sfidë tepër e luftuar, pritet të jetë dhe ajo mes Bylisit dhe Laçit. Të dy skuadrat kanë bërë një rrugëtim tepër pozitiv në këto 15 javë të luajtura, teksa synojnë vendet e para, duke i ushtruar presion Kukësit.

 

LIVE/ Bylis – Laçi 1-0

 

MINUTA 46/ Nis pjesa e dytë

Mbyllet pjesa e parë me porta të parekura

MINUTA 1/ Nis sfida

Related posts

NUK ËSHTË TITULLAR PREJ 6 VITESH/ Manchester City duhet të paguajë 80 milionë euro për yllin e Realit…

Delo.autor

RRËFEN SEZONIN QË LA PAS DHE TË ARDHMEN E TIJ NË “F1″/ Flet Vettel: Nuk iki nga Ferrari nëse…

Delo.autor

Arrivabene: Ferrari zhgënjeu në Spanjë, por s’ka vend për panik

Sadik.Autor

Leave a Comment