Futboll Seria A Sport

SARRI THA SE I MUNGON SHKËLQIMI/ CR7 i përgjigjet trajnerit në rrjetet sociale: Për të arritur objektivat… (FOTO)

“Ronaldo po rritet fizikisht dhe e tregoi edhe ndaj Sassuolos, por ndoshta i mungon shkëlqimi!”. Maurizio Sarri, trajneri i Juventusit e komentoi kështu paraqitjen e CR7 ndaj Sassuolos, teksa sulmuesi bardhezi, menjëherë në postimin e tij në rrjetet sociale, shpjegoi se “rezultati nuk është ai që donim, por do të vazhdojmë të punojmë fort për të arritur objektivat”.

Related posts

SKËNDERBEU I TRONDITI TË GJITHË/ Gjoba 1 milion euro mban peng Superioren, ja skuadrat që përfitojnë

Delo.autor

Buffon zbulon dy ndeshjet e karrierës së tij që do të dëshironte t’i rikthente

Q.Autor

E PIKETOI PANUCCI/ Talenti 23-vjeçar nxjerr blof Shqipërinë, ja aryeja

Delo.autor

Leave a Comment