Futboll Seria A Sport

TRIUMFUAN NDAJ SPA DHE MORËN KREUN/ Flet Lukaku: Qentë duhej të ushqeheshin! (FOTO)

Fitorja e Interit ndaj Spalit në javën e 14-të, merr një shije akoma më të ëmbël, vetëm pak orë pasi Juventusi ishte ndalur në barazim me Sasuolon.

Tashmë zikaltrit e Kontes mbajnë vendin e parë me 37 pikë, një më shumë se ekipi i Sarrit. Pas ndeshjes, ishte sulmuesi belg i Interit, Romelu Lukaku, ai i cili ka bërë edhe një postim thumbues në “Instagram”.

cas

“Qentë duhej të ushqeheshin. Një tjetër 3-pikësh. Forca Inter” – shkruan Lukaku në postimin e tij. Belgu me shaka i referohet “qenve”, pasi vetëm gjatë kësaj jave, janë ‘pagëzuar’ edhe si qentë e racës rotvajler, pas një foto me Lautaro Martinezin, ku të dy mbanin veshur nga një bluzë me fytyrën e një qeni rotvajler në të.

lukaku lautaro rovajler

Related posts

E PABESUESHME/ “Krijuesit” e SPRAJTIT denoncojnë FIFA-n dhe duan dëmshpërblim, ja arsyeja…

Isa.Autor

SUPERSFIDA E TITANËVE/ Shifër e ÇMENDUR, ja sa PARA fituan Fury dhe Wilder

Isa.Autor

CHAMPIONS/ Mbyllen 2 ndeshjet e para dhe INTER gëzohet, Tottenham 90% i eleminuar

Isa.Autor

Leave a Comment