Futboll Gossip Sport

WANDA NARA FESTOI 33-VJETORIN/ Ja cilët nga yjet e PSG-së morën pjesë në ditëlindjen e saj (FOTO+VIDEO)

Vanda Nara ka festuar ditën e djeshme 33-vjetorin e lindjes, të cilën e ka festuar me miqtë e saj.

Bashkëshortja e Ikardit e ka festuar ditëlindjen e saj në një lokal, ku të ftuar nuk ishin shumë njerëz, por vetëm disa nga miqtë e saj më të afërt.

Të pranishëm aty ishin edhe disa nga yjet e PSG-së, si Di Maria, Kejlor Navas apo edhe Edison Kavani.

Ndonëse Nara ende nuk i ka publikuar fotot apo videot nga ditëlindja e saj, ka dalë një video nga miqtë e saj, ku shihet ajo së bashku më të pranishmit që po festonin këtë ditëlindje.

3213923441_wanda_nara_lato_b_hot_san_siroVanda Nara nudo

Related posts

RAMOS DHE PILAR RUBIO DREJT ALTARIT/ Do të martohen më 15 qershor, ja të gjitha sekretet e dasmës

Delo.autor

Drogba ndodhet në Londër, për të motivuar Chelsean kundër Tottenhamit

Sadik.Autor

SERIE A/ Presidenti i Napoli do të blejë një klub tjetër…

Sadik.Autor

Leave a Comment