Futboll Kategoria Superiore Sport

BARAZIM PA GOLA NË “LORO BORIÇI”/ Vllaznia dhe Laçi ndajnë pikët mes tensionesh

Është mbyllur në barazim 0-0 sfida mes Vllaznisë dhe Laçit e vlefshme për javën e 19-të të Kategorisë Superiore. Një rezultat i drejtë, për në mënyra se si të dyja skuadra luajtën.

Në pjesën e parë, loja ishte e vakët, duke prodhuar pak mundësi shënimi, ndërkohë që në fragmentin e dytë, si Vllaznia ashtu dhe Laçi, provuan ta fitonin takimin, por pa sukses. Nuk mungoi as tensioni për një penallti të pretenduar nga shkodranët.

Related posts

“TIRONA, MBYTE BEOGRADIN…”/ Kur Gent Muça festonte me ultrasit “bardheblu” pas një derbi kundër Partizanit (VIDEO)

Delo.autor

​Salah befason Liverpoolin, dëshiron të transferohet te gjigandi spanjoll

Delo.autor

PARTIZANI-LAÇI/ Gega kërkon të mbyllë sa më shpejt çështjen e titullit (FORMACIONET ZYRTARE)

Delo.autor

Leave a Comment