Futboll La Liga Sport

“BËMË BABA TË TË NGJAJ”/ Shihni golin e bukur të shënuar nga djali i Leo Messit (VIDEO)

Edhe pse Lionel Messi është ende në formën e tij më të mirë tek Barcelona, duket se e ka gati një trashëgimtar. Djali i tij i madh, Thiago Messi po aktivizohet me të vegjlit e Barçës dhe në ndeshjen ndaj ekipit të Semedos ka qenë protagonist me gol.

Pas një aksioni të mirë nga të vegjlit e Barcelonës, Thiagio e gjen veten përballë portierit dhe me një goditje tokazi  e çon topin në rrjetë. Ashtu si babi i tij, Thiago mban numrin 10-të te Barca Escola.

Related posts

Yonghong Li i shkruan Milan-it: Shumë shpejt do të pushtojmë Europën

Q.Autor

FORMULA 1/ Drejtori sportiv i Ferrarit: Nuk kemi asnjë shans të fitojmë garën e Australisë

Delo.autor

ASNJË GOL JASHTË “SHTËPISË”/ Griezmann “ZHDUKET” nëse nuk luan në “Camp Nou”

Delo.autor

Leave a Comment