Futboll La Liga Sport

E KRYER/ Manaj te Barcelona, zbulohen detajet e kontratës

Rey Manaj do të prezantohet te Barcelona B brenda javës. Marrëveshja ndërmjet Albacetes dhe klubit katalanas është arritur dhe shqiptari do t’i bashkohet katalanasve. Zgjedhje e çuditshme nga shqiptari, pasi skuadra e dytë e Barcelonës ndodhet në Ligën e Tretë të Spanjës.

Sport shkruan se lojtari po arrin drejt Barcelonës. Ai do të prezantohet të martën ose të mërkurën, ndërsa mund të shohë nga stadiumi ndeshjen kundër Badalonas. Manaj do të firmosë për 4 vite me ekipin e dytë të Barcelonës me ëndrrën e madhe të veshë fanellën e ekipit të parë.  /Telesport

Related posts

FITOI ME TRIPLETË NË ANDORRË/ Ervin Bulku kthen “De Biazin” pas 22 muajsh…

Delo.autor

Një SHQIPTAR fton kampionin e dyfishtë të botës në duel për titull (FOTO)

Isa.Autor

ÇMENDURIA/ TIFOZËT e Man United hapin fond për SHKARKIMIN e MOURINHOS

Isa.Autor

Leave a Comment