Futboll Seria A Sport

“ISHTE INSPIRIM PËR SHUMË NJERËZ”/ Ronaldo: Kobe Bryant një legjendë e vërtetë!

Ylli i futbollit Cristiano Ronaldo ka reaguar pasi mori vesh lajmin për vdekjen e Kobe Bryant duke thënë se amerikani ishte një legjendë e vërtetë dhe inspirim për shumë njerëz.

Portugezi i shpreh ngushëllime familjes së tij dhe atyre që humbën jetën nga aksidenti me helikopter në Kalabasas të Kalifornisë në SHBA.foto galeri

 

Related posts

E BUJSHME NGA ITALIA/ Messi shtyn Icardin në Serie A, ironi e fatit: Interi mund ta ndihmojë

Delo.autor

Chelsea ia ofron Realit Kanten, për ta marr yllin spanjoll që po shkëlqen tek madrilenët

Sadik.Autor

“EMOCION I PAPËRSHKRUESHËM”/ Armand Duka pas fitores: Një përgjegjësi e madhe për mua, jam shumë i…

Delo.autor

Leave a Comment