Related posts

TIRANA-KUKËSI/ Kuper mposht portierin Lika dhe zhbllokon sfidën (VIDEO)

Delo.autor

Ish-presidenti Moratti : Te Interi janë të detyruar për…

Sadik.Autor

A DO TË KTHEHET NEYMAR TE BARCELONA? Presidenti Bartomeu përgjigjet me “kurrë”

Delo.autor

Leave a Comment