Futboll Seria A Sport

NUK DI TË NDALET/ Lukaku shënon një gol fantastik me kokë ndaj Cagliarit (VIDEO)

Pasi shënoi në sekondën e 22-të ndeshjes, Romelu Lukaku ka shënuar prapë në fillim të pjesës së parë kundër Cagliarit

Kësaj radhe i është dashur katër minuta të pjesës së dytë ku ka shënuar një gol të bukur me kokë.

Related posts

Kapiteni i Napoli i sigurtë : ANCELOTTI do të na udhëheqë drejt SUKSESIT…

Isa.Autor

Shpërthen Neuer: Ekip patetik, do të na flaknin jashtë edhe po të kualifikoheshim

Isa.Autor

E kërkon Milani, lojtari nuk shkon në stërvitje dhe merr gjobë

Isa.Autor

Leave a Comment