Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Mbyllet ndeshja Barcelona-Granada. Rezultati 1-0

Barcelona do të luajë kundër Granadas sonte në Camp Nou, në orën 21:00. Ndeshja e debutimit për trajnerin e ri Setien. Numri një i stolit e ka nisur aventurën e tij të re me ndryshime të shumta te titullarët.

Portieri Ter Stegen do të rikthehet në portë, ndërsa në mbrojtje ka një ndryshim të rëndësishëm. Umtiti do ta nisë nga minuta e parë, ndërsa Lenglet është ulur në stol.

Ndryshime dhe në mesfushë, pasi Setien ka aktivizuar Busquets, po ashtu Vidalin dhe Rakiticin. Sulmi i besohet Messit dhe Griezmannit, surpriza e madhe? Ansu Fati nga minuta e parë e ndeshjes.

 

LIVE/ Barcelona – Granada 1-0

 

MINUTA 46/ Nis pjesa e dytë

***

Mbyllet pjesa e parë me porta të paprekura

MINUTA 1/ Nis sfida

Related posts

“U rrita në mes të grurit dhe deleve, babain e kam nga Shqipëria”/ Rrëfimi emocionues i presidentit të Steauas

Delo.autor

ÇFARË SPEKTAKLI/ SHAQIRI nuk ndalet, Salah kalon në avantazh Liverpoolin (VIDEO)

Isa.Autor

TË PANDALSHËM/ PSG fiton 3-1: Shkruan historinë me përmbysje

Isa.Autor

Leave a Comment