Futboll Seria A Sport

MPOSHT KONKURENCËN ME INTER/ Kampionët e Italisë gati shifrën 50 milion euro për yllin…

Një javë. Kaq ka kaluar nga lëvizja e Inter-it tek ajo e Juventus-it në lidhje me Sandro Tonali-n: zikaltrit kanë kontaktuar menaxherët e mesfushorit për të arritur një marrëveshje për qershorin, tani ka ardhur kundërpërgjigjja e bardhezinjve me Paratici-n.

19-vjeçari pëlqehet edhe nga Roma, Napoli dhe Milan, por Juventus është e vetmja që i ka bërë të ditur Cellino-s se është e gatshme të plotësojë kërkesën e tij prej 50 milionë eurosh.

Sipas Corriere dello Sport, kjo është shifra që kërkon presidenti i Brescia-s për ta lënë të lirë talentin e tij.

Related posts

MILANI PAS ARMANDO BROJËS/ Drejtori Masara zbulon përgjigjen e Çelsit për sulmuesin e Kombëtares

bora.autor

REPARTI I SULMIT ME PROBLEME/ Tirana tenton rikthimin e Ngosë. Ja prapaskenat e bisedimeve…

Delo.autor

KËRKOHET NGA GJIGANTËT ITALIAN/ Cavani zbulon klubin për sezonin e ri, ja vendimi i tij

Delo.autor

Leave a Comment