Futboll Gossip Sport

PEP GUARDIOLA SHOFER I KEQ/ E pabesueshme sa shumë makina ka përplasur

Pep Guardiola është një nga trajnerët më të mirë në botë.

Por, së fundmi është zbuluar se Guardiola ka shumë mangësi nën drejtimin e automjeteve. Përgjatë katër viteve në Angli, Guardiola ka rezultuar një shofer i keq pasi ka hedhur në kosh 4 makina.

Deri më tani katalanasi ka përplasur një Mercedes i cili kushtonte 89.000 mijë euro, një Rejnxh Rover që kushtonte 167.000 mijë euro, një Bentlej që kushtonte 222.000 mijë euro dhe së fundmi një Mini Kuper që kushtonte 33.000 mijë euro.

Një total shuma e makinave të dëmtuara shkon në 511.000 mijë euro, megjithatë fatmirësisht aksidentet kanë kaluar vetëm me dëme materiale.

Related posts

“ICARDI”/ Aventura te PSG mund të nisë më shpejt nga çfarë u mendua

bora.autor

MERKATO E BUJSHME/ “Katalanasit” dorëzojnë ofertën e madhe për Neymar, PSG merr vendimin final

Delo.autor

U SHPALL KAMPION I EUROPËS/ Shaqiri po përjeton mrekullinë: Kam fjetur vetëm 2 orë gjumë

Delo.autor

Leave a Comment