Futboll Gossip Sport

SHËNON GOLIN E FITORES ME SHEFFIELD/ Aktorja pornografike e fton për fundjavë 23-vjeçarin (FOTO)

Tre pikë dhe shumë argëtim: Oli MekBërni shënoi golin vendimtar të Shefilld Junajtid-Uest Hem, fituar nga “Blades” 1-0.

SHEFFIELD, ENGLAND - JANUARY 10: Oli McBurnie of Sheffield United celebrates with John Lundstram after scoring the opening goal during the Premier League match between Sheffield United and West Ham United at Bramall Lane on January 10, 2020 in Sheffield, United Kingdom. (Photo by Alex Livesey - Danehouse/Getty Images)

 

Një sukses i rëndësishëm për skuadrën e ngjitur këtë sezon në Premier Ligë, që aktualisht e shikon veten në vend të 6-të. 23- vjeçari po shijon një sezon si protagonist (3 gola në 19 ndeshje në kampionat) dhe i festoi tri pikët në “Bramall Lane” me një postim në “Twitter”: “Tri pikë dhe një gol. Shijojeni këtë fundjavë…”

Mesazhi i tij nuk ra në vesh të shurdhër dhe pornostarja Ele Bruk reagoi ndaj postimit të mikut të saj. “Ne e dimë që ti do ta shijosh tënden”, shkruante ajo duke flirtuar me sulmuesin e skuadrës së saj të zemrës.

Reagimi i tij ishte një puthje virtuale ndaj aktores së filmave për të rritur, së cilës është kujdesur më parë t’i dërgojë edhe fanellën e tij të autografuar.

yetiskin-film-yildizi-elle-brooke-tan-sheffield-12807568_9756_amp 75244410_152950829280711_2191599826870551586_n 71101176_207053660291230_6370807639703434376_n 7e740a73fed2474295dacfc81e47e8d855867884_00

Related posts

Pjanic i ekzaltuar: Ronaldo, një “grusht i madh” për Juventusin

Isa.Autor

E PABESUESHEME/ Rivalët i kërkojnë FIFA-s ti heqë pezullimin lojtarit të dënuar për përdorim kokaine

Sadik.Autor

CAPELLO MBËSHTET GATUSSON/ Paralajmëron edhe rivalin tjetër të “Djajve të Kuq”

Isa.Autor

Leave a Comment