Basketball Breaking News Futboll Sport Të tjera

VDEKJA TRAGJIKE E KOBE BRYANT/ Dalin pamjet e helikopterit në flakë që i mori jetën legjendës

Mediat amerikane kanë publikuar pamjet e vendit dhe të helikopterit në flakë në Kaliforni, që u mori jetën Kobe Bryant dhe katër personave të tjerë që duke udhëtuar, në bord nuk ishte gruaja e legjendës së NBA-së.

Related posts

KONTRATA E CR7 PËRFUNDON NË 2022/ Juventus ultimatum yllit Dibala, “bardhezinjtë” mendojnë për Ronaldon që…

Delo.autor

VILLARREAL-BARCELONA/ Pas një asist nga Danjuma, Chukwueze ndëshkon “Katalanasit” (VIDEO)

Delo.autor

PO LUAN TITULLAR/ Nacho: Dua të përfundoj karrierën tek klub më i madh në botë

Isa.Autor

Leave a Comment