Futboll Kategoria Superiore Sport

KAOS NË ZONËN E VLLAZNISË/ Shikoni çfarë ndodh në minutën e fundit të pjesës së parë

Është mbyllur në barazim pa gola pjesa e parë në “klasiken” e Superligës mes Vllaznisë dhe Tiranës e vlefshme për javën e 21-të.

Në minutën e 45’ ishte bardheblutë patën një tjetër mundësi shënimi, por Gentian Muça nuk arrin të shtyjë dot topin drejt rrjetës.

Shpëtojnë për mrekulli shkodranët.

Related posts

BËMË BABA TË TË NGJAJ/ Djali i Luis Suarez kapet duke kafshuar… (FOTO)

Delo.autor

LUAJTI 3 SEZONE ME “DJALLIN/ Milan “e flaku” pas dështimit, argjentinasi gjen ekip në Turqi

Delo.autor

Mourinho dëshiron me çdo kusht transferimin e mbrojtësit të Leicesterit

Sadik.Autor

Leave a Comment