Futboll Premier League Sport

KOICIDENCA NË FUTBOLL/ Dy yjet e Liverpool bëhen baba fiks 9 muaj pas përmbysjes historike ndaj Barçës

Kanë kaluar 9 muaj dhe një ditë që nga përmbysja historike e Liverpool ndaj Barcelonës në “Anfield Road”. Pas asaj nate magjike, duket se Jordan Henderson dhe Mohammed Salah kanë festuar ashtu siç duhet.

Sipas raportimeve të fundit, kapiteni i “The Reds” është bërë baba për herë të tretë së fundmi, me bashkëshorten e tij që ka lindur një djalë. Gjithashtu, bashkëshortja e Salah ka lindur një vajzë ditën e sotme. Koicidenca qëndron në faktin se dy lojtarët janë bërë me fëmijë, fiks 9 muaj pas përmbysjes me Barcelonën. Duket se mrekullinë e arritur, Henderson dhe Salah e kanë “festuar” edhe në shtëpi…

Related posts

GAFA NË MBROJTJE/ I papërmbatshëm, Lukaku ndëshkon Napolin me një “predhë” (VIDEO)

Delo.autor

“EURO 2020″/ Sllovakia mposht me PËRMBYSJE Poloninë, bomberi Lewandowski në HIJE

Delo.autor

FOTOLAJM/ Ronaldo i prekur me COVID-19, del poza e parë nga izolimi

Delo.autor

Leave a Comment