LAÇI-PARTIZANI/ 3 gola për 6 minuta, “Demat” kthejnë rezultatin (VIDEO)

Një ndeshje mjaft e bukur po zhvillohet në Laç, aty ku vendasit dhe Partizani po luftojnë fort. Ekipi mik kryeson me rezultatin 1-2, ndërsa takimi u zhbllokua në minutën e 28′ nga Xhixha. Greca krosoi bukur në zonë, ndërsa Kyrian goditi me kokë, Hoxha priti, por topi shkoi në këmbët e Xhixhës që nuk gaboi për 1-0. Goli i barazimit erdhi shpejt në minutën e 31′ me Telushin që shënoi nga goditja e dënimit. Muri i Laçit u ça dhe mesfushori pushoi topin në rrjetë për t’i dhënë fund mendoi Bitrin që 3 minuta më vonë ktheu rezultatin në 1-2.