Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Kupa e Shqipërisë, po luhet ndeshja Partizani-Besëlidhja. Rezultati 1-1

Janë duke u luajtur në këto momente, ndeshjet e kthimit të turit të dytë, të Grupit A, të Kupës së Shqipërisë.

Rezultatet live: 

Partizani-Besëlidhja (0-3)  1-1

Telushi 9’/ Hajdari 5′

Teuta-Erzeni (3-1)  0-0

Flamurtari-Vllaznia (2-2)  0-0

Tirana-Kastrioti (3-1) 0-0

Related posts

VAZHDOJNË RRUGËN DREJT TITULLIT/ Suarez vulos fitoren ndaj Alaves

Delo.autor

BLERJA MË E RE E NAPOLIT/ Bashkë me portierin Ospina vjen dhe bashkëshortja e tij seksi (FOTOT)

Sadik.Autor

KATALAN BESNIK/ MESSI refuzoi MEGA OFERTËN e Man City për trefishimin e pagës

Isa.Autor

Leave a Comment