Futboll Kategoria Superiore Sport

NDESHJE SPEKTAKOLARE/ Laçi mposht “Korçarët” dhe siguron 3 pikë të arta

Laçi ka mposhtur Skënderbeun me rezultatin 1-0 në sfidën e vlefshme për javën e 20-të të Kategorisë Superiore. Një sfidë tepër e luftuar nga të dyja skuadrat, teksa vendosi goli i realizuar nga sulmuesi Redon Xhixha, i cili i dhuroi 3 pikë të arta skuadrës së Cungut.

Related posts

Andre Silva kërkon largimin nga skuadra e “SERIE A”

Sadik.Autor

“RONALDON NUK E NJOH! DERBI? PROVUAM…”/ Ibrahimovic ndez Milan-Juventus (VIDEO)

Delo.autor

NJË TURK DHE 2 ISH TË LUFTËTARIT/ Kastrioti lëviz në merkato. Zbulohen 3 goditjet e para

Delo.autor

Leave a Comment