Futboll Seria A Sport

NDRYSHIM NË FANELLË PËR SEZONIN E ARDHSHËM/ Interi frymëzohet nga sezoni pas tripletës (FOTO)

Fanella (bluza) e Interit për sezonin e ardhshëm mund të ndryshojë. Vijat e drejta (vertikale) pritet të bëhen zigzage (në ngjyrë të zezë) në një sfond blu. Sipas “Footyheadlines”, një sit i specializuar, klubi nga “San Siro” vendosi të frymëzohej nga fanella e periudhës 2010-2011, pas tripletës, kur Interi fitoi Superkupën e Italisë, Botërorin e Klubeve dhe Kupën e Italisë. Vendimi përfundimtar për këtë ndryshim nuk është zyrtarizuar ende nga klubi. Pra, për të qenë të sigurt, do të duhet të presin për prezantimin zyrtar të unfirmës së re në maj të këtij viti.

Related posts

E BUJSHME/ “Uroj që të luaj me Pogba”: Lojtari ndez sinjalin e largimit nga Madridi

Isa.Autor

Klevis Dalipi i gëzohet 3 pikëve dhe shikon nga sfida e radhës

Sadik.Autor

CHAMPIONS/ Valverde: Mungesa e MESSIT e rëndësishme, ja si e MPOSHTIM INTERIN

Isa.Autor

Leave a Comment