Futboll Kombëtarja Shqipëri Sport

PO SHKËLQEJNË ME LOKOMOTIVËN E KROACISË/ Klubi iu rinovon kontratën tre lojtarëve shqiptarë, ja emrat

Jon Mersinaj, Indrit Tuci dhe Enis Çokaj kanë zgjatur bashkëpunimin me skuadrën kroate të Lokomotivës së Zagrebit, deri në vitin 2024.

cokajjjj

Paraqitjet e mira të lojtarëve shqiptarë kanë bindur klubin, që ka njoftuar rinovimin e kontratave në faqen zyrtare.

Të tre lojtarët u përshtatën shumë mirë me skuadrën e parë dhe tashmë janë një pjesë e rëndësishme e Lokomotivës së Zagrebit.

Ky vendim nga ana e klubit dëshmon qartazi punën që kanë bërë këta tre lojtarë, së fundmi.

Related posts

Largimi i Iniestas, Coutinho iu “lë pa fjalë” me mesazhin e tij

Sadik.Autor

“PO INTERESOHEMI PËR ICARDIN”/ Drejtori i Juventusit lëshon “bombën”

Delo.autor

Vucaj lojtar i lirë/ Gati marrëveshja me skuadrën e Superiores për shkodranin

Isa.Autor

Leave a Comment