Champions League Futboll Sport

PO VAR-i? Liverpoolit i mohohet një penallti (VIDEO)

Atletico Madridi e mbylli pjesën e parë ndaj Liverpoolit me rezultatin 1-0. Ekipi vendas shënoi që në minutën e 4′ me Saul, por në fundin e 45 minutave të rregullta, Liverpooli pretendoi për një penallti.

Vrsaljko kapi nga krahët Manenë brenda zonës dhe sulmuesi afrikan u shtri në tokë. Kapje e pastër, VAR-i nuk u aktivizua. Një rast që do të hapë shumë polemika, pasi duket si një penallti e pastës.

 

 

Related posts

Projekti “Infantino”, 20 milionë euro vetëm për pjesëmarrje në Botërorin e Klubeve

Sadik.Autor

ZYRTARE/ LeBron James firmos me LA Lakers për 4 sezone 

Isa.Autor

Zidane: Kemi ende uri, Ronaldo më i miri

Sadik.Autor

Leave a Comment