Futboll Gossip Sport

PUSHIME ROMANTIKE NË ROMË/ Ylli i Real Madrid relaksohet me modelen serbe (FOTO)

Pasi shënoi golin e dytë me fanellën e Realit, duke vulosur suksesin e “Los Brlancos”, 1-4, në transfertë ndaj Osasunës, Luka Joviç ka menduar të relaksohet në Itali me të dashurën e tij seksi, Sofija Millosheviç.

Futbollisti dhe modelja kanë publikuar një foto në rrjetet sociale, teksa pozojnë para Koloseut në Romë. Kujtojmë që Sofija më parë ka pasur një romancë me futbollistin tjetër serb Adem Ljaiç, ndërsa tashmë duket e lumtur në krahët 22-vjeçarit madrilen.

Partnerja jovic E dashura jovic real Jovic e dashura E dashura e jovic Luka Jovic

Related posts

DUELI NË CHAMPIONS/ Barça-PSV: Katalanasit s’humbasin në shtëpi prej 3 vitesh

Isa.Autor

Futbolliste apo modele? Bukuroshja e Kombëtares po i çmend të gjithë me pamjen e saj

Sadik.Autor

E ELIMINOI NGA EUROPA LEAGUE/ “Bomberi” Lukaku elozhe kundërshtarit: Do bëhesh një yll

Delo.autor

Leave a Comment