Ekskluzive Futboll Gossip Sport

SHËN VALENTINI/ Yjet e futbollit urojnë gjysmat e tyre… David Beckham mban rekord (FOTOT)

Shumë nga ”yjet” e futbollit nuk kanë ngurruar të tregojnë anën tjetër të tyren, jashtë fushës së blertë. Futbollistët kanë menduar të ndajnë me ndjekësit e tyre në rrjetet sociale moment tepër romantike tek festojnë Shën Valentinin me partneret.

Sigurisht liket e komentet janë të shumta por vlen të permendet se David Beckham mban rekordin me një foto me Viktorian kur kanë qenë fare të rinj.

AlpeSport.al ju rendit disa nga yjet e futbollit që uruan për “Ditën e të Dashuruarve”:

Kaka’

Alvaro Morata

Philippe Coutinho

David Luiz

View this post on Instagram

My ❤️! #happyvalentinesday

A post shared by David Luiz (@davidluiz_4) on

Lucas Moura

Dani Alves

David Beckham

Dani Ceballos

Douglas Costa

Lautaro Martinez

Nacho Fernandez

Lewandowski

De Ligt

View this post on Instagram

My Valentine ❤️

A post shared by Matthijs de Ligt (@mdeligt_) on

Dani Carvajal

Blaise Matuidi

Paulo Dybala

View this post on Instagram

14 de febrero 🌹 I Love you @orianasabatini ♥️

A post shared by Paulo Dybala (@paulodybala) on

Related posts

“Vrasësi” i Interit dhe ëndrrës së Fenomenit sot “luan”… në poltron!

bora.autor

SLLOVENI DËMTOHET NË KRAH/ Handanovic FRIKSON INTERIN në stërvitje

Isa.Autor

AKUZAT PËR ÇËSHTJEN MODRIÇ/ “Seria A” i kthen përgjigjje kreut të “La Ligas”, Interi e çon në gjyq

Sadik.Autor

Leave a Comment