Basketball Sport

VDEKJA E KOBE BRYANT/ Shikoni tatuazhin e bërë nga Lebron James (FOTO)

Ndarja nga jeta e Kobi Brajant, në mënyrë tragjike pas një aksidenti me helikopter i ka prekur të gjithë, aq më shumë ata që e njihnin atë personalisht, teksa një nga ta ishte edhe Lebron Xhejms.

Pikërisht ky i fundit ka do ta mbajë gjithmonë me vete Brajant, nëpërmjet një tatuazhi që ka bërë së fundmi.

Basketbollisti i Los Anxheles Lejkërs, ka bërë tatuazh një mamba të zezë, pikërisht simbolin e legjendës që vdiq me helikopter. lbjimage

Në tatuazhin e tij shkruhet “Mamba 4 Life” dhe kjo në nder të Kobi Brajant.

Related posts

JEP MAKSIMUMIN PËR EKIPIN/ Pesë klube angleze duan futbollistin e Juventusit

Isa.Autor

ZYRTARE/ Shkumbini me “timonier” të ri, klubi prezanton trajnerin brazilian

Delo.autor

AKORDI MESUT OZIL-INTER/ Një marrëveshje që refuzohet për herë të dytë, ja arsyeja

Delo.autor

Leave a Comment