Futboll Ligue 1 Sport

E BUJSHME/ Neymar ka zgjedhur skuadrën e re, ylli brazilian refuzon rinovimin

Një lajmi bujshëm është duke qarkulluar për sa i perket të ardhmes së brazilianit Nejmar. Sipas “Sport”, suluesi ka refuzuar një tjetër ofertë të PSG-së për rinovimin e kontratës teksa me shumë gjasa në sezonin e ri do të kemi një rikthim të yllit brazilian te Barcelona.

Është folur prej kohësh për një rikthim të mundshëm të O’Ney te katalanastit, por sezoni i ardhshëm pritet të jetë i duhuri, për ta konketizuar këtë lëvizje.

Kujtojmë që Nejmar është aktivizuar plot 4 vite në të shkuarën me fanellën e Barcëlonës 2013-2017, ku arriti të fitojë edhe një Champions.

Related posts

“EKIPI ËSHTË I QARTË…”/ Koeman flet për situatën tek Barcelona, fitoren ndaj Juves dhe…

Delo.autor

“PORTIER GAFASH, POR BURRË “MACHO”/ Ja çfarë thotë modelja e famshme për Loris Karius (FOTO)

Delo.autor

TRAZIRAT NË DERBIN PARTIZANI-TIRANA/ Hodhën flakadanë në fushë dhe thyen stolat e stadiumit

Delo.autor

Leave a Comment