Futboll Sport

TRANSFORMIM TOTAL/ Ja si do dukeshin yjet e futbolli pas karantimimit (FOTO)

Futbolli është ndaluar në Europë për shkak të pandemisë së Koronavirusit. Dhe nuk janë vetëm tifozët të mbërthyer nga mërzia e karantinimit.

Epidemia nuk kurseu as futbollin, me futbollistët që nuk shkojnë dot në qendrat stërvitore, por përpiqen ta ruajnë formën e tyre përmes programeve individuale përgatitore.

“The Sun” ka fantazuar se me kaq shumë kohë në dispozicion në vetizolim, ja çfarë mund t’u ndodhë yjeve të futbollit, duke u vendosur atyre një mjekër virtuale. Ka nga ata që e kanë edhe natyrale, si puna e Uejn Runit. Por si do të dukeshin Mesi, Nejmar apo Ronaldo pas karantinës, hidhini një sy fotove më poshtë…

De Bryjn

Mesi

Kejn

Salah

Felaini5

Ronaldo mjeker Runi

Nejmar

Rashford

Related posts

HABIT TË GJITHË TIFOZËT MADRILEN/ Flet Florentino Perez: Barcelona është ekipi më i mirë në…

Delo.autor

Guardiola: Nicolas Otamendi është ‘Superman’-i ynë, meriton më shumë respekt

Q.Autor

GRABITËSIT U FUTËN NË SHTËPI DHE GODITËN YLLIN E TOTTENHAM/ Partnerja e Dele Alli: Ishte një moment… horror

Delo.autor

Leave a Comment