Bundesliga Futboll Sport

“JETË KARANTINE”/ Spanjolli i Bayernit habit me “look”-un e ri! (VIDEO)

Thuajse e gjithë Bota është në karantinë prej disa javës për shkak të alarmit nga Coronavirusi. Edhe futbolli gjithashtu ka ndaluar dhe futbollistët janë të izoluar.

Në këto ditë izolimi, spanjolli i Bayern Munich, Javi Martinez ka menduar të ketë një “look” të ri. Klubi gjerman ka publikuar një video të mesfushorit, i cili shfaqet me mustaqe.

Një zgjedhje e çuditshme e Martinez, pasi spanjolli kurrë më parë nuk ka mbajtur mustaqe, por në këto ditë karantine duket se ka dashur të eksperimentojë.

Related posts

IDE FANTASTIKE/ Gjysma e skuadrës e dëmtuar, Gattuso “shpik” një MILAN TË RI

Isa.Autor

YLLI FRANCEZ DREJT LARGIMIT/ Pogba “fundos” Manchester United, zhvlerësohet me shifrën…

Delo.autor

Talenti kroat: Kur lexova lajmet që më kërkon Real Madridi e fika telefonin

Q.Autor

Leave a Comment